Nga fustani rrjetë i tejdukshëm te pozat me sutiene të zeza – Dua Lipa mahnitëse në fotografitë e reja

Bota e Yjeve

Nga fustani rrjetë i tejdukshëm te pozat me sutiene të zeza – Dua Lipa mahnitëse në fotografitë e reja

Më: 14 nëntor 2022 Në ora: 17:29
Dua Lipa

Dua Lipa ka pozuar me një veshje provokuese pas një koncerti të mbajtur në Melburn të Australisë.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat ka veshur një fustan rrjetë, nën të cilin kishte të brendshme të dukshme.

Ashtu siç pritej, dukja e saj shkaktoi reagime të shumta nga fansat që e komplimentuan për dukjen e saj.

“Dukesh surreale”; “Fustani të nxjerr në pah në mënyrë të përsosur figurën. Je një nga këngëtaret më të bukura” – ishin disa prej komenteve në Instagram.

Ajo është parë edhe në një natë me miqtë, teksa ka shpërndarë fotografi në profilin e saj me përshkimin: “Festa në Melburn”.

Bukuroshja ka vazhduar të marrë vëmendjen e fansave me publikimet edhe gjatë ditës së sotme (e hënë) duke pozuar me sutiene të zeza, teksa në pjesën e poshtme ka të veshura tuta.

Dy orë pas publikimit, këto fotografi kanë kaluar shifrën prej një milion pëlqimesh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat