Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Më: 14 nëntor 2022 Në ora: 19:04
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj është në përgatitje të projektit të ri muzikor në bashkëpunim me reperin Kidda.

Nga ajo se çfarë ka zbuluar, kënga është e realizuar edhe me videoklip.

Nga imazhet që ka postuar në Instagram ajo është shfaqur me flokë kaçurrela. Myrtezaj dukej se po e shijonte finalizimin e projektit ndërkohë që pranoj mijëra pëlqime për dukjen dhe stilin e veçantë.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Gjatë programt “Zemër Luana”, aktori i humorit u  pyet se cila pjesë e trupit të Xhensilës i duket më HOT ( i nxehtë). Pa ngurruar aspak Besi u përgjigj: “Është e gjitha yll, ama sytë i ka…Kur më sheh ashtu, nuk e di”,– tha aktori.

Kanë rreth pesë vite të martuar, ata e njohin njëri-tjetrin që kur ishin adoleshentë dhe sot janë prindër të një vajze, Ajkën. Ndërkohë që në intervistat e tyre e kanë lënë të nënkuptohet se e dëshirojnë një fëmijë të dytë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat