Pasi Alfio u shfaq në Dubai përkrah një vajze, Fatma reagon me postimin e papritur

Bota e Yjeve

Pasi Alfio u shfaq në Dubai përkrah një vajze, Fatma reagon me postimin e papritur

Më: 18 nëntor 2022 Në ora: 15:17
Fatma dhe Alfio

Fatma dhe Alfio i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Lajmin mbi ndarjen e konfirmoi vetë Alfio pak javë më parë, të gjithë ishin kurioz të dinin pse përfundoi romanca mes tyre po ata nuk kanë preferuar të zbulojnë asgjë.

Alfio pak më parë u shfaq krahas një bjondje simpatike në Dubai, pas kësaj ka ardhur dhe një kundërpërgjigjie nga ana e Fatmës.

Të të bëj like zëmër shkruhet në kafen e Fatmës, kjo është një gjë që jemi mësuar ta shikojmë shpesh tek çiftet që sapo janë ndarë. 

Image
Postimi i Fatmas

Ata janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Noah.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat