Rita Ora sjell poza provokuese në veshjen me stil nga pushimet në Francë

Bota e Yjeve

Rita Ora sjell poza provokuese në veshjen me stil nga pushimet në Francë

Më: 22 nëntor 2022 Në ora: 10:59
Rita Ora

Ajo njihet për shfaqjen e figurës së saj të pabesueshme në rrjetet sociale.

Dhe Rita Ora solli poza provokuese me veshje dimërore të ngushta teksa po shijonte një arratisje luksoze në Francë të hënën (21 nëntor).

Këngëtarja, 31 vjeçe, u shfaq në dollakë ngjyrë argjendi të cilat i kombinoi me një triko tanga teksa shijonte pamjen spektakolare nga ballkoni i saj.

Image
Rita Ora

Ajo përshtati dukjen me një palë çizme të çuditshme të kaltra deri në gjunjë për fotot teksa shfaqi linjat për 16 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Bukuroshja u mbajt ngrohtë me një xhaketë të mbushur, të cilën e kishte veshur me një kapelë të madhe dhe syze dielli.

Image
Rita Ora

Rita më pas postoi në InstaStory teksa u dha fansave një pamje të akomodimit të saj të mrekullueshëm në qytetin e Megeve.

Shtëpia luksoze mburrej me një arkadë lojërash, si dhe një pishinë të madhe, ku Rita më vonë shijoi një zhytje në pishinë.

Artistja pozoi me bikini ngjyrë vjollce, ndërsa ajo dhe dy shoqet shijuan një zhytje relaksuese.

Javën e kaluar Rita dhe bashkëshorti i saj Taikia Waititi ishin nikoqir të MTV Europe Music Awards 2022 që u mbajt në Dusseldorf të Gjermanisë.

Autorja e “Anywhere” u rikthehet si prezantuese e MTV EMA këtë vit së bashku me Taika, pesë vjet pasi ajo bëri debutimin e saj si prezantuese në 2017 dhe gjithashtu do të performojë këngën e saj hit “RIP’ në fillim të shfaqjes.

Rita është nominuar në disa raste dhe ka fituar çmimin “Power of Music”.

Është hera e tretë që Rita del në skenë për të performuar në event, pasi ajo iu bashkua Bebe Rexha, Gorillaz dhe David Guetta dhe duke kënduar në ceremoninë e këtij viti.

Artistë që iu bashkuan një nate me performanca të jashtëzakonshme përfshinin Ava Max dhe Muse, si dhe sensacionin skocez Lewis Capaldi, i cili bëri debutimin e tij në EMA. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat