Elvana Gjata shfaqet glamuroze derisa pozon edhe me flamurin kuq e zi

Bota e Yjeve

Elvana Gjata shfaqet glamuroze derisa pozon edhe me flamurin kuq e zi

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 06:56
Elvana Gjata

Elvana Gjata vazhdon të jetë një nga artistet e preferuara shqiptare.

Duke qenë një nga zërat e veçantë ajo i kushton vazhdimisht kujdes edhe dukjes.

Kështu është shfaqur edhe kësaj here derisa ka ekspozuar linjat fizike bombastike për të cilat komentohet shpesh.

Image
Elvana Gjata

Në njërën nga imazhet unike ajo është shfaqur me flamurin kuq e zi derisa ka qenë duke u mbështjellë me të. 

Image
Elvana Gjata
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat