Veshja e Arbenitës prek katër stinët

Bota e Yjeve

Veshja e Arbenitës prek katër stinët

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 08:42
Arbenita Ismajli

Arbenita, njihet si modele me famë ndërkombëtare.

Modelja për stinët e verës ka veshur fundin e bardhë e të qarë që i shfaqë linjat e trupit.

Për stinën e pranverës dhe të vjeshtës bukuroshja ka kombinuar golfin i cili shfaq barkun e saj.

Nuk mungoi as stina e dimrit, Arbenita vendos të mbathë çizmet të cilat mund ti përdor edhe për pushimet dimërore.

Image
Arbenita Ismajli
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat