Kim dhe Khloe dalin në restorant, “hallakatet” rrjeti

Bota e Yjeve

Kim dhe Khloe dalin në restorant, “hallakatet” rrjeti

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 13:36
Kim Kardashian

Kim Kardashian mbërriti në restorantin Gekko në Miami të enjten me motrën e saj Khloe.

Me një bluzë të vogël, pantallona garash blu dhe të bardhë dhe çizme lëkure të zeza, Kim dëshmoi edhe një herë se është ikonë e stilit dhe dukjes.

Dalja e mbrëmshme vjen pasi Kim zgjidhi divorcin e saj me Kanye West pas një beteje që vazhdoi për gati dy vjet që kur u ndanë.

Seksi dhe atraktive dukej edhe motra e saj, Khloe me një kostum të zezë të ngjitur lëkure.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat