Modelja braziliane Lais Ribeiro pozon ‘topless’ për të shprehur mbështetje për Përfaqësuesen e Brazilit në Botëror 2022

Bota e Yjeve

Modelja braziliane Lais Ribeiro pozon ‘topless’ për të shprehur mbështetje për Përfaqësuesen e Brazilit në Botëror 2022

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 21:40
Lais Ribeiro

Modelja braziliane Lais Ribeiro tregon mbështetjen për ekipin e saj kombëtar në Kampionatin Botëror.

Ajo pozoi në një plazh e mbështjellë me flamurin jeshil, të verdhë dhe blu, ndërsa bashkatdhetarët e saj përgatiten të luajnë me Kamerunin.

Në korrik, modelja e “Victoria’s Secret”, 32 vjeçe, u martua me partnerin e saj basketbollistin profesionist Joakim Noah, 37 vjeç.

Image
Lais Ribeiro

Ajo u fejua me yllin e Chicago Bulls një vit pasi ata u njohën.

Ata u martuan në një ceremoni romantike pranë oqeanit.

Lais pa dyshim do të shpresojë që poza e saj patriotike do t’i sjellë fate Përfaqësuesessë Brazilit dhe do ta shtojë numrin e pesë fitoreve të këtij vendi në Kampionat Botëror.

Modelja e cila ka sfiluar për markën gjigante “Victoria’s Secret” mendoi për një karrierë vetëm para objektivit pasi lindi djalin e saj Alexandre në vitin 2008. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat