Kim Kardashian larg shkëlqimit të evenimenteve, ylli i Hollwood-it shfaqet pa grim

Bota e Yjeve

Kim Kardashian larg shkëlqimit të evenimenteve, ylli i Hollwood-it shfaqet pa grim

Më: 26 janar 2023 Në ora: 06:49
Kim Kardashian

Kim Kardashian dukej shumë ndryshe në Tik Tok. 

Por edhe kështu, fytyra e saj dukej shumë ndryshe, sikur hunda i ishte holluar dhe vetullat më të rrumbullakosura. Dhe kur u fut, dukej më shumë si një film me turi se sa një video e ashpër për mediat sociale.

Mbretëresha 42-vjeçare e magjepsjes po përdorte markën e saj të kujdesit të lëkurës SKKN BY KIM, ndërsa dukej me bukë me një bluzë të bardhë që tregonte dekoltenë e saj dhe një palë xhinse boyfriend.

Image
Kim Kardashian

Ish-ja e Kanye West dukej shumë ndryshe nga vetja, sepse ajo nuk kishte grim dhe flokët i kishte ulur me kaçurrela të buta për një ndryshim në vend të flokëve të drejtë. Kim buzëqeshi ndërsa më pas pinte nga një filxhan që përmbante kafenë Nespresso që sapo kishte bërë në aparatin e saj të shtëpisë. Ajo ka qenë më shumë në TikTok këto ditë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat