Bukuroshja “pa komplekse” shfaq trupin e tonifikuar me bikini

Bota e Yjeve

Bukuroshja “pa komplekse” shfaq trupin e tonifikuar me bikini

Më: 27 janar 2023 Në ora: 16:58
Ish- ylli i Made in Chelsea, Millie Mackintosh

Ish- ylli i Made in Chelsea, Millie Mackintosh, ka shfaqur trupin e saj të tonifikuar me bikini të zeza me bel të lartë.

Bukuroshja ka pozuar për një fotografi në rrjetin social Instagram, gjersa ka thënë se “ndihem shumë më mirë”.

Bukuroshja është duke e përmirësuar shëndetin e zorrëve të saj, pasi ka vuajtur nga candida.

Ajo ka treguar se “candida”, është një infeksion mykotik që shkaktohet nga ngrënia e ushqimeve të “tharta”.

33 vjeçarja ka thënë se është përqendruar në përmirësimin e shëndetit të zorrëve dhe është duke i shmangur ushqimeve që janë të tharta, që përmbajnë gluten, bulmet dhe sheqer të rafinuar.

Image
Ish- ylli i Made in Chelsea, Millie Mackintosh
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat