Ish-modelja me gjoksin gjigant ‘shokohet’ nga fansat: O zot, më dërgojnë foto të organeve gjenitale!

Bota e Yjeve

Ish-modelja me gjoksin gjigant ‘shokohet’ nga fansat: O zot, më dërgojnë foto të organeve gjenitale!

Nga: Bota sot Më: 28 janar 2023 Në ora: 18:46
Ylli i njohur, Nicola McLean

Ylli i njohur, Nicola McLean ka zbuluar mesazhet e “nxehta” që merr nga fansat e saj.

Nëna e dy fëmijëve, 41 vjeç, zbuloi ekskluzivisht se ajo bombardohet shpesh me qindra foto të organeve gjenitale të meshkujve dhe femrave, shkruan Daily star, përcjell "Bota sot".

Nicola tha: "Unë marr fjalë për fjalë mesazhet me grafike që më dërgohen dhe ju as nuk e dini se çfarë është, kështu që e hapni, atëherë keni një k** masive në fytyrën tuaj dhe jeni si" O zot, kjo është e neveritshme".

Image
Ylli i njohur, Nicola McLean

Por a janë vetëm burrat që i dërgojnë asaj foto të pakërkuara?

Ylli i "I'm A Celeb" shtoi: "O zot, një grua ditë më parë më dërgonte mesazhe se si kisha kaluar me operacionin, kështu që padyshim që iu përgjigja pyetjeve të saj sepse jam mirë.

"Pastaj krejt papritur ajo filloi të më dërgonte foto ku shfaqej e zhveshur dhe tha: "Çfarë më duhet tjetër?" dhe unë isha si 'O zot, unë nuk jam kirurg plastik dhe nuk dua të shoh vaginën tënde'.

"Ti nuk mund të shihje brenda, ajo nuk po hapte këmbët e saj apo asgjë, por ishte plotësisht nudo dhe e çuditshme, kështu që unë e bllokova atë".

Image
Ylli i njohur, Nicola McLean

Nicola zbuloi gjithashtu se ajo nuk mërzitet nëse fansave i pëlqejnë apo jo gjokset e saj gjigant.

Ish-modelja magjepsëse tha: "Në thelb, nuk më intereson. Sinqerisht nuk më shqetëson që kam gjoks gjigant, i ‘bleva’, nuk jam idiote e di që e bëra.

"Unë i kam bërë ato të mëdha, por nuk po kërkoj që të gjithë t'i pëlqejnë."

Ajo vazhdoi: "Po, ndoshta marr 500 mesazhe në ditë, duke thënë "oh zot, ti je e mrekullueshme. Ne të duam. Ti je shumë qesharake. Gjinjtë e tu janë të mrekullueshëm. Çfarë madhësie kanë?" etj etj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat