Ylli i televizionit shfaqet provokuese – me dhëmbë mbanë të brendshmet rozë

Bota e Yjeve

Ylli i televizionit shfaqet provokuese – me dhëmbë mbanë të brendshmet rozë

Nga: BOTA SOT Më: 31 janar 2023 Në ora: 08:11
Gemma Collins

Gemma Collins shfaq kthesa të famshme me të brendshme të ndezura rozë për një sesion fotografik të këndshëm

Ish-ylli i TOWIE, Gemma Collins, i ka lënë pak imagjinatës duke veshur një sërë veshjesh të të brendshmeve për kompaninë e seksit Love Honey.

Me afrimin e shpejtë të Ditës së Shën Valentinit, 42-vjeçarja mahniti 2.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram me klipin duke u dëfryer në shtratin e saj në seri pozash joshëse, shkuan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Image
Gemma Collins

Së pari, legjenda e realitetit u fsheh pas një tifoze me pendë rozë përpara se të zbulonte një fustan të zhytur në ngjyrë rozë pastel dhe më vonë ta mbulonte atë me një mantel të mëndafshtë me print leopardi.

Më pas, GC mbajti një tanga që përputhej përpara se ta kafshonte në mënyrë provokative dhe të shfaqte një palë çorape seksi në të njëjtën mënyrë.

Image
Gemma Collins

Duke iu drejtuar fansave të saj, Gemma tha: “Love Honey është shitësi më i madh në internet në botë për të gjitha gjërat e kënaqësisë dhe të të brendshmeve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat