“Më bënë pis, u tallen me mua!”, 28 vjeçarja akuzon rëndë produksionin për fotot në shtëpinë e famshme

Bota e Yjeve

“Më bënë pis, u tallen me mua!”, 28 vjeçarja akuzon rëndë produksionin për fotot në shtëpinë e famshme

Nga: Bota sot Më: 5 shkurt 2023 Në ora: 08:36
Coco Lodge

Coco Lodge në “Love Island”, ndezi polemika gjatë qëndrimit të saj 12-ditor në vilë verën e kaluar pasi hyri si një bombë në Casa Amor.

Dizajnerja grafike, 28 vjeçe, puthi Andrew LePage, 24 vjeç, pavarësisht se ai ishte çift me Tasha Ghouri, 24 vjeç.

Dhe Coco pretendon se paraqitja e saj në shfaqje dhe trajtimi i saj nga producentët e bëri atë të bëhej një nga konkurrentet më të komentuara të të gjitha kohërave, përcjell Bota sot.

Image
Coco Lodge

Ajo tha për The Sun: “Njerëzit në fakt thanë se dukej sikur fytyra ime ishte në një zjarr në shtëpi dhe në një aksident me makinë.

Të tjerët pretenduan se isha transgjinore, më quajtën Caitlyn Jenner dhe këmbëngulën se nuk kisha lindur grua."

Image
Coco Lodge

Coco tha se ekipi i prodhimit i bëri vetëm dy foto të saj para se të hynte në vilë, të cilat "nuk e kapën atë në dritën më të mirë".

Ajo ishte e befasuar pasi priste që ekipi i prodhimit do të dëshironte që banorët e ishullit të dukeshin 'në formë', veçanërisht kur ajo po hynte në Casa Amor.

Ajo shtoi: "Më bënë pis dhe kur pashë foton që përdorën për herë të parë shkova në dhomën e producentëve në vilë, u thashë: "Çfarë dreqin, është e tmerrshme. Si guxojnë ata".

Coco tha se fotografia që u zgjodh për të, çoi në ndjekjen e saj nga abuzuesit në internet, të cilët e tallnin me mesazhe mizore.

Ajo këmbëngul se nuk do të kishte marrë kaq shumë abuzime nëse do të ishte zgjedhur një foto më e mirë./Botasot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat