Të brendshme të zeza e me dantella, bukuroshja “çmend” fansat

Bota e Yjeve

Të brendshme të zeza e me dantella, bukuroshja “çmend” fansat

Nga: Bota sot Më: 6 shkurt 2023 Në ora: 19:43
Coco Lodge

Bukuroshja e Love Island, Coco Lodge, ka “çmendur” fansat me fotografitë e fundit.

Lodge e cila ka pozuar për nder të Ditës së Shën Valentinit, ka veshur një palë të brendshme ngjyrë të zezë me dantella.

Ish- konkurrentja, dukej sensacionale në setin e rripave asimetrik të kompletuar me rripin e zjarrtë.

Flokët e saj brune, shkëlqenin me valëzim të lehtë poshtë, ndërsa grimi natyral të shoqëruar me buzëkuq nude, ia shtonin bukurinë.

28 vjeçarja në njërën nga fotografitë ka hapur derën e ballkonit të saj për të pozuar në diellin shkëlqyes

Në një foto të dytë, ajo u mbështet pas dritares për të shfaqur figurën e saj të tendosur dhe shkroi fotot e zjarrta: 'Dita e Shën Valentinit gati!'

Image
Coco Lodge
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat