“Ndizet”, ylli i Only Fans pozon foto “tërheqëse” me bikini

Bota e Yjeve

“Ndizet”, ylli i Only Fans pozon foto “tërheqëse” me bikini

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 13:07
Bukuroshja Lottie Moss

Bukuroshja Lottie Moss, ka shfaqur trupin e saj perfekt gjersa po shijon pushimet e saj në Australi, me të dashurin e ri Daniel Steel.

Me një palë bikini të bardhë dy pjesëshe, me qepje rozë, detaje ari dhe guaskë metalike, Moss ka treguar trupin e bukur në kopsht.

Ylli i Only Fans, në fotografitë e publikuara  shihet me flokë të lëshuara të bardha natyrale, grim të lehtë natyral, ndërsa shikim tërheqës drejtuar kamerës.

Tatuazhet në trupin e bukuroshes nuk mungojnë, gjersa ka pozuar në pozita të ndryshme fotografike.

Bukuroshja nuk ka nguruar të publikojë foto edhe me të dashurin e saj, ku shihen të lumtur bashkë.

Image
Bukuroshja Lottie Moss
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat