E shohim të gjithë të kuruar në detaj, por do të habiteni si duket në të vërtetë Elvana Gjata

Bota e Yjeve

E shohim të gjithë të kuruar në detaj, por do të habiteni si duket në të vërtetë Elvana Gjata

Më: 9 mars 2023 Në ora: 14:08
Elvana Gjata

Glaumur, e kuruar në detaj, sharmante, e cilësuar si ndër ikonat e muzikës shqiptare.

E kemi fjalën për artisten Elvana Gjata, e cila mbetet shumë e rezervuar në publikimin e fotove pa grim.

Dhe pse publikimin e këngëve të reja zgjedh të sjell më rradhë hite, kontaktin me ndjekësit e saj di të ruajë marrëdhëniet më së miri.

Në një foto të publikuar në story pa make up, tregon një Elvanë “aqua e sapone”.

Prezenca e saj në Prtishtinë, lë të kuptojë se po kurdis diçka, si duket në pritje të ndonjë bashkëpunim me ndonjë artist të Kosovës.

Image
Elvana Gjata
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat