Me bikini të vogla që mezi ia mbulojnë pjesët intime, ish-ylli shfaq trupin e tonifikuar

Bota e Yjeve

Me bikini të vogla që mezi ia mbulojnë pjesët intime, ish-ylli shfaq trupin e tonifikuar

Nga: Bota sot Më: 11 mars 2023 Në ora: 08:08
Molly Smith

Molly Smith ka shfaqur trupin e saj të tonifikuar me bikini.

Bukuroshja ka mahnitur fansat të premten, me imazhet e fundit.

Ish- Ylli i Love Island kishte veshur bikini rozë, të vogla që menzi ia mbulonin pjesët intime.

Image
Molly Smith

Barku i saj i tonifikuar dhe gjoksi perfekt, ka bërë që fansat e 28 vjeçares të “ndizen”.

Molly nuk ka vendosur grim fare, duke treguar bukurinë e saj natyrale me flokët bionde.

Ajo po qëndron në Meksikë me të dashurin e saj Callum Jones. Çifti është parë me humor të mirë, gjersa bënin fotografi e video bashkë.

Image
Çifti

Molly dhe Callum janë një nga historitë kryesore të suksesit të Love Island, duke u takuar në edicionin e parë dimëror të shfaqjes së takimeve ITV në 2020, ku ata u larguan para finales.

Çifti u zhvendos në një shtëpi luksoze me katër dhoma gjumi në Mançester atë nëntor pas takimit në shfaqje.

Pavarësisht fillimit të tyre të nxituar, zogjtë e dashurisë duket se po kalojnë forca në fuqi, duke festuar së fundmi përvjetorin e tyre të dytë së bashku.

Image
Molly Smith
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat