Modelja superseksi më e ‘zjarrtë’ se kurrë, ‘tërbon’ fansat me pozat provokuese – shfaqet me bikini të tejdukshme!

Bota e Yjeve

Modelja superseksi më e ‘zjarrtë’ se kurrë, ‘tërbon’ fansat me pozat provokuese – shfaqet me bikini të tejdukshme!

Nga: Bota sot Më: 13 mars 2023 Në ora: 09:32
Modelja e OnlyFans, Demi Rose

Modelja e OnlyFans, Demi Rose, ka tërhequr fansat me pamjen e saj më të fundit, teksa tregon kthesat e saj të bujshme me bikini të pakta portokalli.

Modelja magjepsëse britanike, e cila ka afro 20 milionë ndjekës në Instagram, ka shijuar pushimet në diell ndërsa është larguar në Egjipt.

Duke ndarë poza me bikini portokalli të tejdukshme në Instagram, ajo i la pak vend imagjinatës teksa zbuloi se ka kaluar orë të tëra në palestër, shkruan "Daily Star", përcjell "Bota sot".

Image
Modelja e OnlyFans, Demi Rose

27-vjeçarja Demi u tha ndjekësve të saj se ka qenë në “modalitet vetmitar”, teksa zbuloi se ka ushtruar pesë herë në javë dhe ndonjëherë dy herë në ditë.

Demi i ka mbajtur të përditësuar ndjekësit e saj për udhëtimet e saj, si dhe ka shfaqur disa veshje të guximshme dhe të egra gjatë rrugës.

Image
Modelja e OnlyFans, Demi Rose
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat