Demi Rose “çmend” fansat - poston foto gjysmë e zhveshur, ku i shihet pjesa intime

Bota e Yjeve

Demi Rose “çmend” fansat - poston foto gjysmë e zhveshur, ku i shihet pjesa intime

Nga: Bota sot Më: 21 mars 2023 Në ora: 06:58
Demi Rose Mawby

Grumbullimi i disa mijëra fansave në Twitter ose Instagram mund të mos jetë një detyrë shumë e vështirë këto ditë, por të shndërrohesh në një "mbretëreshë të mediave sociale", megjithatë, kërkon më shumë se sa do të mendonit. Demi Rose Mawby, një modele britanike dhe e cilësuar si "DJ më seksi në botë", e ka arritur këtë.

Bukuroshja e lindur në Birmingham filloi llogarinë e saj në Instagram vetëm katër vite më parë kur ishte 18 vjeçare dhe që atëherë ka grumbulluar afro 20 milionë ndjekës.

22-vjeçarja, që atëherë ka ndjekur një karrierë në modelimin e të brendshmeve dhe muzikën. Ajo me sa duket ndjek një dietë rigoroze dhe ushtron rutinë për të ruajtur format e saj mahnitëse.

Image
Demi Rose Mawby

Ajo nuk ka asnjë shqetësim për postimin e imazheve tejet provokuese. Këtë javë, Rose tronditi rrjetet sociale pasi ndau foto, ku shfaqej gjysmë e zhveshur.

E mbështjellur vetëm përpara me një pëlhurë, ajo i ka lënë pak vend imagjinatës.

Rose së fundmi, diskutoi regjimin e saj shëndetësor në një intervistë për Women Fitness. "Unë kam një trajner personal të mrekullueshëm, Dean DeLandro; ai gjithmonë krijon programet më të mira stërvitore për mua për të arritur qëllimet e mia. Unë stërvitem me Dean katër herë ose më shumë në javë nga një orë çdo herë. Zakonisht punojmë në muskujt e mi dhe barkun dhe duke i kushtëzuar seancat e trupit tim me disa kardio”, ka thënë ajo./Botasot

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat