“Bikini të vogla në gjoks të madh”, këngëtarja “ngrit temperaturat” në pishinë

Bota e Yjeve

“Bikini të vogla në gjoks të madh”, këngëtarja “ngrit temperaturat” në pishinë

Nga: Bota sot Më: 22 mars 2023 Në ora: 14:13
Këngëtarja e N- Dubz, Tulisa

Këngëtarja e N- Dubz, Tulisa, ka ngritur temperaturat me fotografitë e fundit.

Bukuroshja ka veshur bikini ngjyrë të verdhë dhe është futur në pishinë të mbyllur, që gjendet në studion rezidenciale të regjistrimit të grupit të saj, gjersa po punoni për albumin e fundit.

Këngëtarja kishte veshur bikini dy pjesë, të vogla, që i vinin në pah gjoksin e saj “të madh”, ndërsa flokët e zezë dhe të lëshuara e bënin më seksi.

Image
Këngëtarja e N- Dubz, Tulisa

Në fotografitë e postuara, këngëtarja i jep kamerës një shikim të zjarrtë, sikur është krenare me përmasat e saj.

Në foto këngëtarja shkroi "Dhe ishte e gjitha e verdhë ..."

Ne mund të themi “dhe e gjitha ishte e bukur” dhe t’ju ftojmë t’i shikoni fotografitë mahnitëse në pishinë.

Image
Këngëtarja e N- Dubz, Tulisa
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat