Ish-ylli i shfaq pothuajse të gjitha, “çmenden” fansat nga “bombat” para e prapa

Bota e Yjeve

Ish-ylli i shfaq pothuajse të gjitha, “çmenden” fansat nga “bombat” para e prapa

Nga: Bota sot Më: 1 prill 2023 Në ora: 08:30
Ish- ylli i Towie, Yazmin Oukhellou

Ish- ylli i Towie, Yazmin Oukhellou vazhdon të tregojë se nuk ka konkurrencë sa i përket trupit të saj.

Bukuroshja ka shfaqur format perfekte trupore, gjersa po zhytej në një pishinë të hapur dhe të bukur të premten.

28 vjeçarja kishte veshur një palë bikini me ngjyrë të verdhë “limon”, pjesa e sipërme trekëndëshe, ndërsa pjesa e poshtme “vetëm ia mbulon pak pjesën intime”.

Image
Ish- ylli i Towie, Yazmin Oukhellou

Bukuroshja kishte vendosur edhe aksesor për ta zbukuruar dukjen, por siç duket nuk është që vërehen, pasi e gjithë vëmendja shkon te përmasat trupore.

Ish- ylli që njoftoi se në janar do të largohej nga reality show tani po qëndron në Emiratet e Bashkuara Arabe ku punon si agjente imobiliare.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat