Irina Shayk merr vëmendje me paraqitjen në të brendshme gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Bota e Yjeve

Irina Shayk merr vëmendje me paraqitjen në të brendshme gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Më: 23 maj 2023 Në ora: 22:57
Irina Shayk

Irina Shayk nuk kishte veshur pothuajse asgjë teksa doli gjatë Festivalit të 76-të të Filmit në Kanë, të hënën.

Modelja, 37 vjeçe, shfaqi fizikun e saj të tonifikuar me të brendshme gjysmë të tejdukshme dhe një palë të brendshme të stolisur me gurë të çmuar ndërsa shëtiti nëpër Hotel Martinez.

Irina u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo me sytjena Gucci të stilit të trekëndëshit pa dhe tanga që përputheshin, ndërsa një shtresë e tejdukshme prej tyli të zi veshi sipër.

Image
Irina Shayk

Bukuroshja ruse shtoi në kostumin e saj me një palë stileto të zeza me çorape gjysmë të tejdukshme mbi gju dhe doreza opere koordinuese.

Dhe mbajti edhe një palë syza me nuanca të zeza për të kompletuar dujen joshëse.

Image
Irina Shayk

Kujtojmë që, Irina ndan vajzën e saj Lea, gjashtë vjeç, me aktorin 48-vjeçar Bradley Cooper.

Ish-çifti i fuqishëm filloi të takohej në prill 2015 kur morën pjesë në darkën e korrespondentëve të Shtëpisë së Bardhë, u zyrtarizuan në mars 2016 gjatë një feste në Javën e Modës në Paris, teksa mirëpritën Lean në mars 2017 dhe u ndanë në qershor 2019.

Image
Irina Shayk

 

Në janar, Irina preku marrëdhënien e saj me Bradley kur u ul me revistën “Harper’s Bazaar”.

“Unë mendoj se në të gjitha marrëdhëniet e mira ju tregoni më të mirën dhe më të keqen tuaj – kjo është thjesht natyra e një qenieje njerëzore. Dy njerëz të mëdhenj nuk kanë pse të bëjnë një çift të mirë”, kishte deklaruar Shayk.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat