Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Bota e Yjeve

Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 23:30
Kim Kardashian

Kim Kardashian tregoi belin e saj gjithnjë e më të tonifikuar të premten teksa doli në Malibu.

Ylli televiziv, 42 vjeçe, ishte bashkë me vajzën e saj nëntëvjeçare North ëest dhe disa nga miqtë për darkë në vendin e famshëm Nobu.

Ajo doli nga makina luksoze me një triko të bardhë të thjesht, një palë pantallona me nuanca të kuqe e të zezë.

Image
Kim Kardashian

Themeluesja e “Skims” flokët i kishte kapur nga mbrapa, mbante një palë syze dielli si dhe kishte vënë pak grim.

North ndërkaq mbante një triko të gjerë me imazhin e Tupac, një palë atlete të bardha dhe një shirit në kokë.

Dyshes nënë-bijë iu bashkua edhe shoqja e ngushtë e Kim, Tracy Romulus.

Kim pak ditë më parë gjatë një interviste zbuloi se sa e vështirë është për të si një nënë beqare.

Image
Kim Kardashian

Ajo është ndarë tashmë nga partneri i saj, Kanye West, me të cilin ndan katër fëmijë: North, Chicago, Saint dhe Psalm

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat