Rita Ora del për të bërë blerje në Sydney, burri i vet shkon ta marrë me veturën luksoze “Porsche” në vlerë afro 190 mijë euro

Bota e Yjeve

Rita Ora del për të bërë blerje në Sydney, burri i vet shkon ta marrë me veturën luksoze “Porsche” në vlerë afro 190 mijë euro

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 17:35
Rita Ora

Rita Ora e ka bërë Sydneyn shtëpinë e saj javët e fundit.

Dhe të dielën, trajnerja e “The Voice Australia” u pa duke vizituar dyqanet e modës në periferi të zonës Paddington, shkruan DailyMail.

Ylli i muzikës pop në Mbretërinë e Bashkuar, 32 vjeçe, kishte zgjedhur një kostum sportiv të bardhë në ngjyrë rozë të zbehtë, në krye me një jelek të zi.

Image
Rita Ora

Ajo u përpoq të mos vihe jre gjatë daljes së saj, duke fshehur fytyrën e saj të famshme me një kapak të verdhë dhe nuanca të stilistëve.

Rita i kishte dizajnuar flokët e saj në stilin gërsheta të gjata atë ditë dhe e kombinoi pamjen e saj me një palë atlete.

Image
Rita Ora

Me Ritën në udhëtim ishte edhe motra e saj Elena, e cila gjithashtu vepron si menaxhere e saj.

Në një moment, dyshja simotra u panë te raftet e label-it të modës “Venroy”, ku Rita bëri një blerje të vogël.

Image
Taika Waititi

Më vonë gjatë ditës, këngëtares së hitit “Let You Love Me” iu bashkua bashkëshorti i saj Taika Waititi.

Regjisori u pa duke shkuar ta merrte gruan e tij me nju pa duke shkuar ta merrte gruan e tij me një veturë luksoze të tipit “Porsche Taycan” në vlerë me mbi 200 mijë dollarë (186 mijë euro).

Image
Taika Waititi

Taiki kishte veshur me një pulovër ngjyrë bezhë dhe xhinse të ngushta, ndërsa përshëndeti gruan dhe miqtë e saj, përpara se të largohej.

Kjo vjen pasi Rita dhe bashkëshorti pozuan së bashku për një fotosesion, për revistën “Vogue Australia” muajin e kaluar.

Çifti zbuloi në intervistë sekretin e martesës së tyre të suksesshme, që sipas tyre është koha e mjaftueshme që duhet vënë në dispozicion për njëri-tjetrin.

“Kjo është çështja e martesës, e marrëdhënieve, ka të bëjë me gjetjen e atij personi me të cilin dëshiron të shoqërohesh [me] dhe të sigurohesh që ta bësh këtë”, tha Taika.

Rita shtoi: “Ka të bëjë me sakrifikimin e gjërave të caktuara dhe për të gjetur kohë për njëri-tjetrin, veçanërisht kur ka dy njerëz të zënë në marrëdhënie… Nëse vërtet kujdeseni për dikë, do ta kuptoni”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat