Dafina Zeqiri kapet mat me të dashurin e ri

Bota e Yjeve

Dafina Zeqiri kapet mat me të dashurin e ri

Më: 11 shtator 2023 Në ora: 18:26
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri mbetet një nga emrat më të përfolur në industrinë e muzikës shqip.

Kjo edhe sa i përket jetës së saj private.

Kohëve të fundit ajo ka qenë kryefjalë e mediave rozë për shkak të ndarjes së saj me ‘DJ Geek’ dhe fillimin e një romanceje të re me një djalë që nuk është fytyrë publike.

Image
Dafina Zeqiri

Portali Artistët Shqiptarë ka siguruar disa fotografi ku shihen qartë Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj i ri në një lokal në Prishtinë.

Image
Dafina Zeqiri
Image
Dafina Zeqiri
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat