Gresa Hoti publikon momente të bukura në Prishtinë

Bota e Yjeve

Gresa Hoti publikon momente të bukura në Prishtinë

Më: 12 shtator 2023 Në ora: 06:34
Gresa Hoti

Modelja e njohur Gresa Hoti është tejet aktive në mediat sociale.

Ajo pas një sezone të angazhuar më punë ka vendosur ti kaloj disa ditë në vendlindje.

E veshur thjeshtë dhe me bukurinë qe e karakterizon Gresa duket tejet tërheqëse.

Image
Gresa Hoti

Modelja shihet të jetë në formë të bukur dhe me linja seksi trupore.

Kujtojmë që modelja ka qenë pjesë e Big Brother Kosova.

Image
Gresa Hoti
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat