Kim Kardashian thekson të pasmet dhe linjat e trupit në paraqitjen provokuese në plazh

Bota e Yjeve

Kim Kardashian thekson të pasmet dhe linjat e trupit në paraqitjen provokuese në plazh

Më: 12 shtator 2023 Në ora: 15:21
Kim Kardashian

Kim Kardashian tregon mesin e saj të sheshtë me bikini blu dhe pantallona të shkurtra elastike, gjatë seancës së vozitjes me lopatë në ishujt Turks dhe Caicos.

Sipërmarrësja mahnitëse dhe ylli televiziv, shfaqi mesin e saj të sheshtë në një bikini blu dhe dollakë elastike të së njëjtës ngjyrë nga linja e saj e garderobës, “SKIMS Swim”.

Pjesa e sipërme e bikinit nxirrte në pah dekoltenë e saj të bollshme, ndërsa pantallonat e shkurtra me bel të lartë shfaqnin pjesën e poshtme e saj, shkruan DailyMail.

Image
Kim Kardashian

Bukuroshja brune, 42 vjeçe, kapi flokët e saj të errëta në një topuz të ngushtë, duke i shtuar dukjes edhe një palë syze dielli të stilit futurist.

Kim shijoi një seancë të vozitjes me lopatë gjatë udhëtimit tropikal.

Image
Kim Kardashian

Ajo u pa duke hipur në dërrasën e saj të vozitjes dhe më pas duke shijuar një notim në ujë.

Miliarderja do të ketë ditëlindjen e saj të 43-të muajin e ardhshëm, më 21 tetor.

Image
Kim Kardashian

Vetëm javën e kaluar, Kim shijoi një shëtitje familjare në koncertin e Beyonces në Los Angeles në ‘SoFi Stadium’.

Kim mori pjesë në koncert me vajzën e saj nëntëvjeçare North West, motrën Khloe Kardashian dhe mbesën Penelope Disick.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat