Emily Ratajkowski pëson një mosfunksionim të gardërobës gjatë MTV VMA

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski pëson një mosfunksionim të gardërobës gjatë MTV VMA

Më: 13 shtator 2023 Në ora: 13:06
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski pothuajse pësoi një mosfunksionim të turpshëm të gardërobës në veshjen e gjelbër të guximshme teksa mori pjesë në MTV Video Music Awards 2023 në New Jersey të martën.

Modelja, 32 vjeçe, dukej se po kënaqej gjatë mbrëmjes, teksa u shfaq me një veshje të guximshme, pasi ishte një nga dukjet më të pazakonta në tapetin e kuq.

Veshja e Emilyt mburrej me një rrjetë të tejdukshme të kryqëzuar, e cila mbulonte gjoksin e saj dhe një fund maxi të gjatë shumëngjyrësh.

Image
Emily Ratajkowski

Ndërsa ngrihej për të kërcyer, Emily u detyrua të rregullonte pjesën e sipërme të saj për të mos e ekspozuar gjoksin.

Bukuroshja i dha vetes disa centimetra shtesë në një palë taka të lidhura me rripa dhe i mbajti gjërat e nevojshme në një çantë të vogël të zezë me shkëlqim.

Image
Emily Ratajkowski

Emily iu bashkua listës së shumë të ftuarve të mbushur me yje në Qendrën Prudential.

Ajo tregoi kredencialet e saj prej modele ndërsa pozoi në tapetin e kuq përpara ngjarjes, ku Taylor Swift doli fituesja e madhe e mbrëmjes.

Emily ishte në shfaqje për të dhënë një çmim dhe u shfaq në skenë vonë për të prezantuar Karol G përpara performancës së saj.

VMA-të e vitit 2023 u udhëhoqën nga Nicki Minaj, duke shënuar vitin e saj të dytë radhazi në këtë rol. Është hera e parë që ceremonia mbahet të martën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat