Ronela Hajati vjen me poza atraktive dhe provokuese nga pushimet në Santorini

Bota e Yjeve

Ronela Hajati vjen me poza atraktive dhe provokuese nga pushimet në Santorini

Më: 17 shtator 2023 Në ora: 09:53
Ronela Hajati

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka gjetur kohë që në fund të verës të shijojë pak ditë pushimi.

Dhe si destinacion, interpretuesja e hitit “Mala Gata” ka zgjedhur bregdetin grek, ku ka shkuar bashkë me shoqërinë.

Përmes imazheve në rrjetet sociale, Hajati ka treguar se ndodhet në një nga destinacionet më luksoze të Greqisë, siç është ishulli Santorini.

Image
Foto: Ronela Hajati/InstaStory

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, ku është dukur mjaft atraktive në pozat nga ishulli i shumë vizituar grek.

Ronela përndryshe ka pasur një sezon mjaft të ngjeshur me prurje muzikore e koncerte të shumta.

Image
Foto: Ronela Hajati/InstaStory

Ajo ka premtuar edhe plot projekte të tjera muzikore në vazhdimësi për fansat e muzikës së saj. 

Image
Foto: Ronela Hajati/InstaStory
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat