Nora Istrefi tregon linjat e përsosura të trupit në imazhe me bikini të zeza

Bota e Yjeve

Nora Istrefi tregon linjat e përsosura të trupit në imazhe me bikini të zeza

Më: 17 shtator 2023 Në ora: 15:18
Nora Istrefi

Këngëtarja shumë e dashur e estradës shqiptare, Nora istrefi, vazhdon me pushimet verore.

Nora nuk ka hezituar të sjellë pamje nga pushimet e saj, ku shihet duke bërë video me bikini, përderisa po kalon një kohë të mirë nën rreze të diellit.

Bukuroshja postoi një video në InstaStory, ku filmoi veten e saj në bikini, duke treguar trupin e tonifikuar dhe linjat e përsosura.

Image
Nora Istrefi

Me një dukje super tërheqëse në bikini të zeza, me flokë të lëshuara e natyrale, Nora padyshim tërhoqi vëmendjen e fansave të saj.

Nora gjithmonë është komentuar për trupin e tonifikuar e tërheqës, dhe kujdesin që ka ajo që të qëndrojë sa më tepër në formë.

Image
Nora Istrefi

Artistja shihet që nën shoqëri ka edhe vajzën e saj, Renee. Nora shfaq një video të saj, ku ajo shihet duke u argëtuar, e duke kërcyer afër pishinës.

Artistja tashmë me një karrierë të gjatë e të sukseshme, vazhdon të merret me pasionin e saj e të sjellë hite. 

Image
Nora Istrefi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat