Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Bota e Yjeve

Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Më: 18 shtator 2023 Në ora: 21:25
Melinda Ademi

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan të parë figurën e mrekullueshme trupore.

Në këtë fotosesion, këngëtarja paraqitet me kostum të bardhë në formë të brendshmesh.

E njohur për linjat e admiruara të fizikut të saj, autorja e shumë hiteve ka ngacmuar imagjinatën.

Image
Melinda Ademi

“Larg syve, por në mendjen tënde”, është përshkrimi që u ka vënë këtyre imazheve.

Vetëm disa minuta pas publikimit, fotografitë kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqimet në profilin e saj në Instagram, i cili ndiqet nga më shumë se 1.2 milion fansa. 

Image
Melinda Ademi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat