Rita Ora pozon krah princit Harry dhe Meghan

Bota e Yjeve

Rita Ora pozon krah princit Harry dhe Meghan

Më: 20 shtator 2023 Në ora: 15:19
Rita Ora

Këngëtarja e famshme më origjinë shqiptare, Rita Ora së fundmi ishte pjesë e një mbrëmje më shumë fytyra publike të pranishëm.

Në këtë mbrëmje morën pjesë Princ Harry dhe bashkëshortorja e tij Meghan Markel.

Ora ka ndarë disa foto më çiftin mbretërore në Instagramin e saj.

Image
Rita Ora- Princi Harry- Meghan

Këngëtarja ka zgjedhur të vishet e tera e zezë në paraqitjen e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat