Emily Ratajkowski mban fustanin e saj të kuq teksa i rrëshqet poshtë trupit të saj në Javën e Modës në Paris

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski mban fustanin e saj të kuq teksa i rrëshqet poshtë trupit të saj në Javën e Modës në Paris

Më: 29 shtator 2023 Në ora: 23:52
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski u pa duke e mbajtur fustanin e saj të kuq pa rripa teksa rrëshqiste poshtë trupit të saj ndërsa mbërriti në shfaqjen “Loewe” e mbushur me yje të tjerë në “Javën e Modës” në Paris, të premten.

Modelja, 32 vjeçe, ka shfaqur këmbët e saj të tonifikuara për shkak të ndarjes së mrekullueshme në fustanin e saj, i cili ishte krijuar me një detaj të mbledhur anash, shkruan DailyMail.

Ky fustan i shkëlqyeshëm përmbante mëngë të gjata elegante dhe “CEO e Inamorata” i shtoi një kthesë të papritur pamjes së saj me një palë çizme të zeza.

Image
Emily Ratajkowski

Emily rrezikoi një përplasje të sikletshme me Taylor Russell, 29 vjeçe, e cili është në lidhje me Harry Styles, pasi aktorja ishte e pranishme së bashku me këngëtaren Charlie XCX, Georgina Rodriguez, dhe Kris Jenner.

Emily shijoi një romancë me njërin nga djemtë e grupit One Direction në fillim të këtij viti.

Emily tregon se është nëna e djalit të saj dyvjeçar, Sylvester Apollo Bear, nga martesa e saj katërvjeçare me “tradhtarin serial” Sebastian Bear-McClard, e cila përfundoi një vit më parë.

Në fillim të kësaj jave, Emily zbuloi çfarë nuk i pëlqen fare te meshkujt gjatë intervistës së saj me influencuesin Remi Bader në podcastin e saj “High Low with EmRata”.

Image
Emily Ratajkowski

“Kyçet e zbuluara të meshkujve. I urrej ato. Një kyç i hollë i ekspozuar te mashkulli më seksi do të ma prishte ditën”, ka rrëfyer ajo.

“Si një këmbë pa çorape kur ulen dhe këmba tërhiqet lart dhe unë shoh kyçin, më vjen për të vjellë.”

“Betohem për zotin se ishte një djalë që po takoja dhe ai erdhi me pantallona të shkurta dhe të ngjashme, këpucët që i ekspozonin kyçin e këmbës dhe nuk e kam dalë më me të që atëherë. Betohem.” 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat