Kim Kardashian shkëlqen në Javën e Modës në Paris, por një mos-funksionim i veshjes bën që gjoksi i saj të vihet në dukje

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shkëlqen në Javën e Modës në Paris, por një mos-funksionim i veshjes bën që gjoksi i saj të vihet në dukje

Më: 30 shtator 2023 Në ora: 17:44
Kim Kardashian

Kim Kardashian është shfaqur në Javën e Modës në Paris, teksa ka pasur një mosfunksionim të veshjes.

42-vjeçarja shkoi në sfilatën e shoqes së saj Victoria Beckham e veshur me një fustan të ngushtë.

I gjithë trupi i Kimit ishte i mbuluar me një fustan rozë prej sateni i gjatë deri në dysheme, shkruan The Sun.

Fustani kishte një qafë të thellë në formë U-je dhe mbahej nga dy rripa të vegjël.

Veshja e themelueses së markës “Skims” ngjitej pas çdo kthese të figurës së saj trupore.

Image
Kim Kardashian

Ajo gjithashtu theksoi thithkat e saj, të cilat u vunë në dukje plotësisht gjatë eventit të javës së modës.

Kardashian e kombinoi fustanin e saj me një sasi të madhe bizhuterish nga “Pasquale Bruni”.

Ajo kishte vendosur një gjerdan të madh në formë kryqi, të dyja të mbuluara me diamante.

Kardashian mbante gjithashtu dy unaza argjendi të zbukuruara me bizhuteri.

Image
Kim Kardashian

Fansat në Instagram vunë re mosfunksionimin e garderobës së yllit të “The Kardashians” dhe nuk kishin turp ta përmendnin.

Njëra tha: “Për të mos tingëlluar rrëqethëse, pse thithkat e saj janë kaq të dukshme?”, ndërsa një tjetër komentoi: “Ajo duket mahnitëse, por nuk është kështu siç duket me të vërtetë, do të doja që ajo të ishte vetvetja”.

Në fillim të kësaj jave, Kim pësoi një mosfunksionim të madh të garderobës në pantallonat e ngushta gjatë një udhëtimi në New York City.

Ajo ishte duke vizituar Brooklyn, New York me nënën e saj Kris Jenner, 67 vjeç.

Ylli u pa në rrugë të enjten, ndërsa kishte veshur një veshje mahnitëse të markës “Chanel” të përbërë nga një xhaketë rozë e prerë dhe pantallona të ngushta.

Ajo e kombinoi pamjen me çizme të zeza me taka dhe një çantë të zezë katrore të markës “Chanel” për daljet në qytet.

Flokët e saj të errëta ishin lidhur në një bisht të gjatë të zi dhe ishte pa makijazh ndërsa e përfundonte veshjen me syze dielli të holla të zeza “Chanel”.

Nëna e katër fëmijëve dukej magjepsëse teksa dilte në rrugë në lagjen Brooklyn Dumbo – me përjashtim të një detaji të vogël.

Pantallonat e yllit ishin aq të ngushta në trupin e saj, sa që kjo bëri që asaj t’i viheshin në dukje vijat e pjesës intime.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat