Dua Lipa shkëlqen me dukjen e re në të kuqe, në eventin “Variety’s Power of Women”

Bota e Yjeve

Dua Lipa shkëlqen me dukjen e re në të kuqe, në eventin “Variety’s Power of Women”

Më: 18 nëntor 2023 Në ora: 13:28
Dua Lipa

Në ngjarjen e madhe të “Variety’s Power of Women”, Dua Lipa shkëlqeu në një mbrëmje të veçantë, ku u shfaq e veshur me një fustan të kuq të mrekullueshëm që tërhoqi vëmendjen.

Ajo koordinonte veshjen e saj me flokët e saj të zjarrtë ngjyrë kumbulle, të stiluara lehtë dhe në valë të lirshme.

Dua Lipa u pa e buzëqeshur dhe duke u argëtuar gjatë gjithë mbrëmjes, duke konfirmuar miqësinë e saj të ngushtë me aktoren Margot Robbie.

Image
Dua Lipa

Dy yjet e Hollywoodit qëndruan së bashku dhe realizuan një sërë fotografish, duke u përqafuar dhe duke shkëmbyer të qeshura në tapetin e kuq.

Më vonë, gjatë darkës, miqtë u ulën së bashku dhe vazhduan të shijonin mbrëmjen, ku Dua Lipa nderoi Margot Robbie me çmimin “Prodhuesja artistike e vitit”.

Image
Dua Lipa dhe Margot Robbie

Lidhja e tyre dhe gëzimi i ndjerë në prani të njëra-tjetrës ishin vërtet në qendër të vëmendjes gjatë këtij eventi të rëndësishëm.

Yjet kanë punuar së bashku në filmin e famshëm të regjisores Greta Gerwig, “Barbie”.

Dua luan rolin e sirenës “Barbie” në këtë film, gjersa këndon edhe kolonën zanore të titulluar “Dance The Night”, ndërkohë Margot Robbie ka rolin kryesor në film.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat