Amanda Holden shfaqet me një fustan të prerë joshës, teksa mbërrin në festën e “Global Radio Make Some Noise”

Bota e Yjeve

Amanda Holden shfaqet me një fustan të prerë joshës, teksa mbërrin në festën e “Global Radio Make Some Noise”

Më: 22 nëntor 2023 Në ora: 12:28
Amanda Holden

Amanda Holden nuk është një nga ato që i shmangen daljes në ansamble të egra.

Prezantuesja e radios së mëngjesit të “Heart FM” shkoi në Instagram për të treguar pamjen e saj të guximshme në një sërë fotografish, teksa shfaqte një paraqitje të shkurtë të të brendshmeve të saj me një fustan gjysmë të tejdukshëm.

Ajo rrëshqiti në një ansambël seksi me mëngë të gjata dhe zgjodhi që mbyllja e zinxhirit të hapej, për të ndezur dekoltenë e saj të bollshme, shkruan DailyMail.

Image
Amanda Holden

Prerjet e saj të pazakonta dhe të detajuara, të cilat zbulojnë ijet dhe këmbët, ndërsa tregonin të brendshmet e zeza nëpër veshje.

Më herët gjatë ditës, Amanda doli pa sytjena teksa shfaqi pamjen e saj elegante ndërsa ishte në punë në studiot e “Heart FM”.

Image
Amanda Holden

Ngjarja “Gala” mbledh para për bamirësinë e “Global’s Make Some Noise” për të ndihmuar fëmijët, të rinjtë dhe familjet e tyre në disavantazh në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar.

Në fillim të këtij muaji Amanda ndërmori shumë sfida rraskapitëse në një përpjekje për të mbledhur para për bamirësinë. 

Image
Amanda Holden
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat