Pas më shumë se një viti spekulimesh, Meghann Fahy dhe Leo Woodall konfirmojnë romancën

Bota e Yjeve

Pas më shumë se një viti spekulimesh, Meghann Fahy dhe Leo Woodall konfirmojnë romancën

Më: 22 nëntor 2023 Në ora: 23:33
Meghann Fahy dhe Leo Woodall

Bashkë yjet e “The White Lotus” Meghann Fahy dhe Leo Woodall kanë konfirmuar më në fund romancën e tyre pas më shumë se një viti spekulimesh.

Dyshja dolën së bashku në New York të martën (21 nëntor).

Ndërsa u ndalën në një cep të rrugës, Fahy, 33-vjeçare, dhe Woodall, 27 vjeç, dukeshin të ëmbël ndërsa u përqafuan poshtë një ombrelle.

Ata u veshën në mënyrë të përshtatshme për motin e zymtë me pallto të gjata, pantallona të zeza dhe çizme, me yllin e “Bold Type” duke shtuar ngjyra në veshje me një çantë të kuqe dhe një shall.

Dyshja ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në shtator 2022 përpara se të shfaqej premierë sezoni i dytë i dramës së HBO.

Fansat me sy shqiponjë vunë re në atë kohë se Fahy kishte lënë një koment flirtues nën një nga postimet e Woodall në Instagram, të cilin ajo shkruajti “kjo është dashuri”.

Fotoja e parë në postim ishte një ‘selfie’ në pasqyrë e çiftit, dhe aktorja përfshihej pothuajse në çdo imazh tjetër.

Disa muaj më vonë, një burim i tha llogarisë së thashethemeve të famshëm “Deuxmoi” se të dy ishin “1000 për qind” së bashku.

Më pas, në dhjetor 2022, Fahy u përfshi në zhurmë duke postuar një foto me Woodall ndërsa reflektonte për kohën e tyre duke filmuar në Itali.

Ndërsa ngarkimi përmbante disa foto të kastit, fansat vunë re se shumica e fotove përfshinin aktorin.

Andy Cohen e pyeti drejtpërdrejt Fahy në “Watch What Happens Live” në janar nëse kishte “ndonjë të vërtetë” në bisedat rreth romancës së tyre jashtë ekranit.

Cohen vazhdoi më tej, duke pyetur nëse dyshja ishin “miq me përfitime”, për të cilën ylli i “One Life to Live” këmbënguli se ata ishin thjesht “miq”.

Fahy ishte në lidhje më parë me aktorin Billy Magnussen nga 2017 deri në 2020. 

Image
Meghann Fahy dhe Leo Woodall
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat