Devon Windsor duket tërheqëse në bikini nga marka e saj e rrobave të banjës

Bota e Yjeve

Devon Windsor duket tërheqëse në bikini nga marka e saj e rrobave të banjës

Më: 25 nëntor 2023 Në ora: 23:46
Devon Windsor

Devon Windsor ‘ngriti temperaturat’ duke shpërndarë një seri fotosh ‘të nxehta’ në llogarinë e saj në Instagram të premten.

Në foto, modelja 29-vjeçare tregoi format e saj të skalitura me disa veshje të seksi teksa pushonte buzë oqeanit.

Personaliteti i industrisë së modës, e cila kohët e fundit foli për humbjen e peshës pasi mirëpriti fëmijën e saj të dytë, shkroi gjithashtu një mesazh të shkurtë ku pjesërisht shkruhej: “Kur uniforma jote është bikini”, shkruan DailyMail.

Image
Devon Windsor

Windsor buzëqeshte teksa kishte veshur një bluzë të bardhë të ndritshme me bikini, e cila ekspozonte barkun e saj të tonifikuar, në një nga fotot e saj.

Modelja veshi gjithashtu një fund joshës që nxirrte në pah kofshët e saj të tonifikuara, dhe ajo i shtoi pak spektakël pamjes së saj me një mbulesë shumëngjyrëshe.

Image
Devon Windsor

Më vonë bukuroshja kaloi në bikini të kuqe po aq të dukshme që u theksua me një shall koke me ngjyra të ndezura.

Windsor u ndërrua në bikini rozë me model ndërsa pushonte në një shtrojë.

Image
Devon Windsor
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat