Dua Lipa shkëlqen me një veshje prej dantelle teksa shijon mbrëmjen në New York

Bota e Yjeve

Dua Lipa shkëlqen me një veshje prej dantelle teksa shijon mbrëmjen në New York

Më: 29 nëntor 2023 Në ora: 11:24
Dua Lipa

Dua Lipa dukej e pabesueshme me një pallto të zezë me lesh artificial në New York të martën, dhe ngacmoi një veshje prej dantelle poshtë.

Këngëtarja, 28 vjeçe, e përballoi motin e dimrit me pallton e gjatë deri në dysheme, e cila nuk kishte kopsa, teksa po shkonte drejt makinës së saj.

Veshja e saj dukej se përbëhej nga një trup i zi me një triko të zezë të tejdukshme me dantella, e cila lidhej në gjoks, shkruan DailyMail.

Image
Dua Lipa

Dua kishte veshur një numër të mprehtë me çizme të zeza, deri tek gjuri, me taka dhe mbante çantën në dorë.

Këngëtarja u largua nga Hoteli “Greenwich” ku po qëndronte gjatë udhëtimit të saj në Big Apple.

Image
Dua Lipa

Dua ishte së fundmi në Narita të Japonisë për të promovuar këngën e saj të re Houdini, e cila doli në nëntor.

Houdini është kënga kryesore nga albumi i tretë i ardhshëm i Duas, DL3, i cili do të publikohet dikur në nëntor.

Image
Dua Lipa

Këtë vit, ajo u fut në aktrim për herë të parë, duke u shfaqur shumë shkurt në filmin komedi të Greta Gerwig-it, Barbie.

Vitin e ardhshëm, Dua do të shihet në Argylle, një film komedi aksion spiun, ku do të luajnë edhe John Cena dhe Henry Cavill.

Të martën, Dua hyri në Instagram për të festuar pavarësinë e Shqipërisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat