Kate Beckinsale i lë pak imagjinatës me një fustan të tejdukshëm dhe pa sytjena, ndërsa pozon për një xhirim

Bota e Yjeve

Kate Beckinsale i lë pak imagjinatës me një fustan të tejdukshëm dhe pa sytjena, ndërsa pozon për një xhirim

Më: 1 dhjetor 2023 Në ora: 19:12
Kate Beckinsale

Kate Beckinsale i la pak imagjinatës teksa pozoi për një fotosesion drithërues përpara pjesëmarrjes në një festë të organizuar nga Paris Hilton.

Aktorja, 50 vjeçe, dukej e bujshme teksa shkoi pa sytjena me një fustan të tejdukshëm që tregonte pasuritë e saj të bollshme dhe stomakun e tonifikuar.

Zbukurimet prej argjendi u vendosën në mënyrë strategjike përgjatë fustanit për të mbrojtur modestinë e saj dhe shtuan një prekje magjepsëse në veshjen e rrezikshme, shkruan DailyMail.

Ajo e shtoi pamjen me të brendshme ngjyrë vjollcë që përputheshin me sfondin e saj dhe plotësonin lëkurën e saj të nxirë.

Kate nuk ishte e vetme në xhirim, pasi ajo pozoi së bashku me macen e saj të përkëdhelur Willow për disa poza.

Nëna e një fëmije e ka shfrytëzuar sa më shumë kohën me Willow pasi iu desh t’i thoshte lamtumirë maces së saj të dashur Clive, e cila vdiq në qershor në moshën 18-vjeçare.

Ajo nderoi mikun e saj të ndjerë me gëzof në një postim të ëmbël në Instagram në Ditën e Falënderimeve, duke postuar pesë video të saj dhe maces persiane për 5.6 milionë ndjekësit e saj.

Kate shkroi në mbishkrimin: “Faleminderit që jeni me mua në çdo gjë dhe më keni dashur ashpër dhe pa kushte për gati 19 vjet.”

Image
Kate Beckinsale
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat