Beyonce shkëlqen me veshjen “Prada” në imazhet nga festa e ditëlindjes së Jay-Z në Francë

Bota e Yjeve

Beyonce shkëlqen me veshjen “Prada” në imazhet nga festa e ditëlindjes së Jay-Z në Francë

Më: 17 dhjetor 2023 Në ora: 15:59
Beyonce

Beyonce shfaqi fizikun e saj mahnitës në një veshje verbues në imazhe të reja nga festa e ditëlindjes së bashkëshortit Jay-Z në Francë të cilat ajo i ndau në Instagram të shtunën.

Autorja e hitit “Crazy In Love”, 42-vjeçe – e cila kohët e fundit festoi 10 vjetorin e albumit të saj të vetëtitulluar – mahniti në një shumëllojshmëri fotosh ndërsa pozoi me pamjen që kishte veshur për festime.

Më 4 dhjetor, reperi në ditëlindjen e tij të 54-të organizoi një festë që zgjati për disa ditë, ku emra të njohur si Rihanna e Kris Jenner morë pjesë.

Këngëtarja postoi foto nga një darkë luksoze e veshur me një bluzë ngjyrë bezhë “Prada”, i bërë nga një material i pastër.

Ajo gjithashtu ekspozoi këmbët e gjata e veshur me pantallona të shkurtra “Prada” gri perla.

Image
Beyonce

Flokët e saj të gjata u ndanë në mes dhe pjesërisht u tërhoqën nga fytyra e saj, duke lejuar që fijet e lira të kufizoheshin anash fytyrës së saj.

Beyonce e përshtati pamjen e glamuar me syze dielli dhe një palë vathë të mëdhenj me rrathë.

Ajo kompletoi dukjen me këpucë me taka dhe një pallto elegante për ta ndihmuar të qëndrojë ngrohtë në temperaturat më të ftohta.

Në një foto, interpretuesi mund të shihet duke pozuar jashtë në atë që dukej të ishte një ballkon prej druri.

Image
Beyonce

Në foto të tjera të ndryshme, Beyonce u kthye në ambiente të mbyllura për të treguar më mirë dukjen e saj ndërsa qëndronte përpara një perdeje të thjeshtë në cep të një dhome.

Ajo përfshiu gjithashtu momente të veçanta nga darka e shijshme që ajo ndihmoi të organizonte gjatë festimeve të ditëlindjes së burrit të saj pranë Bordo, Francë.

Sipas rrjetit francez të lajmeve të quajtur TF1, për People, festimet e ditëlindjes u përhapën gjatë disa ditëve dhe u mbajtën në vreshtat Chateau Smith Haut Lafitte.

Së bashku me një darkë të shijshme brenda vilës, të ftuarit patën gjithashtu mundësinë të shijojnë një udhëtim në trenin Venice Simplon Orient Express.

Image
Beyonce

Një nga përvojat argëtuese për të festuar ditëlindjen e 54-të të Jay-Z ishte një provë në Chateau Petrus dhe shishet e vjetra nga viti 1969 u shërbyen për të nderuar vitin e lindjes së reperit.

Pak para festimeve të ditëlindjes, këngëtarja e “Halo” festoi publikimin e filmit dhe dokumentarit të saj të koncertit të titulluar “Renaissance: A Film By Beyonce” më 1 dhjetor.

Që nga premiera e tij, filmi aktualisht ka grumbulluar një total prej 36.5 milionë dollarë në arkat globale.

Një premierë në Los Angeles u mbajt për projektin më 25 nëntor, e ndjekur nga një premierë e dytë në Londër më 30 nëntor.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat