Mariah Carey shkëlqen me një fustan vezullues në natën e çmimeve “Grammy”

Bota e Yjeve

Mariah Carey shkëlqen me një fustan vezullues në natën e çmimeve “Grammy”

Më: 6 shkurt 2024 Në ora: 00:19
Mariah Carey

Mariah Carey dukej e pabesueshme teksa u ngjit në skenë në ndarjen e çmimeve “Grammy 2024” të dielën.

Ylli ikonë i popit, 54 vjeçe, tregoi kornizën e saj të zbukuruar dhe dekoltenë e bollshme teksa po shkonte në skenë për t’i dhënë Miley Cyrus çmimin për “Performancën më të Mirë Pop Solo” për “Flowers”.

Fustani u ngjit pas belit të saj të vogël dhe shfaqte një çarje të guximshme në kofshë, ndërsa i shfaqej gjoksi.

Image
Mariah Carey

Flokët e saj ishin të stiluara në valëzime të buta dhe ajo kishte një gamë të pasur make-up.

Superylli i cili është një divë e vetëshpallur, së fundmi postoi një vështrim të këndshëm në programin e saj në melodinë e këngës së saj “Obssessed” në faqen e saj në Instagram në fillim të kësaj jave.

Image
Mariah Carey

Nuk është çudi për fansat e saj besnikë, dita e Mariah përfshinte stërvitjen me një veshje gati për tapetin e kuq dhe relaksimin duke lexuar autobiografinë e saj. 

Image
Mariah Carey
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat