Georgina Rodriguez me një paraqitje tejet atraktive, teksa pozon për fushatën e re “Guess”

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez me një paraqitje tejet atraktive, teksa pozon për fushatën e re “Guess”

Më: 6 shkurt 2024 Në ora: 06:22
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez tregoi barkun e saj të tendosur me një bluzë rozë, ndërsa modelonte për GUESS në fushatën e tyre pranverë/verë 2024.

Influencuesja argjentinase-spanjolle, 30 vjeçe, mahniti me numrin seksi rozë përpara se të futej në një kostum xhinsi pa shpinë.

Ajo shfaqi fizikun e saj të jashtëzakonshëm në një sërë ansamblesh të ndryshme, ndërsa pozoi për xhirimet e frymëzuara nga vitet ’70, shkruan DailyMail.

Image
Georgina Rodriguez

Partnerja prej kohësh e futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo, 39 vjeç, shfaqi kthesat dhe belin e saj seksi në një fund xhinsi me bel të ulët, të shoqëruar me një bluzë pa rripa.

Në një fotografi tjetër, Georgina kishte veshur një fustan me lule në qafë dhe ka nxjerrë në pah tiparet e saj të përsosura me një grim të bronztë.

Image
Georgina Rodriguez

Georgina i ktheu flokët e saj në një topuz të çrregullt në një fotografi tjetër dhe u mbështet në mur për disa fotografi të tjera.

Bukuroshja rrëshqiti në një bluzë me pika, ndërsa kishte veshur xhinse të bardha të ngushta me bel të lartë dhe taka të zeza me rripa.

Image
Georgina Rodriguez
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat