Ryva Kajtazi pozon në diellin e Dubait, ndërsa ekspozon linjat trupore në plazh

Bota e Yjeve

Ryva Kajtazi pozon në diellin e Dubait, ndërsa ekspozon linjat trupore në plazh

Më: 9 shkurt 2024 Në ora: 17:51
Ryva Kajtazi

Këngëtarja dhe aktorja shqiptare e njohur për talentin e saj të shumëfishtë, Ryva Kajtazi, ka zgjedhur të marrë një pushim nga rutina e përditshme dhe të kënaqet me diellin dhe valët e Dubait.

E njohur për estetikën e saj personale dhe stilin unik, Ryva ka ndarë disa imazhe tërheqëse në llogarinë e saj në Instagram për ndjekësit e saj të shumtë.

Në fotografitë që bëjnë bujë në rrjet, interpretuesja e hitit “Barnatorja” shfaqet me një bikini njëpjesëshe, duke vënë në pah linjat e saj trupore dhe duke shijuar diellin e Dubait.

Image
Ryva Kajtazi

Imazhet, të cilat janë marrë pranë bregdetit që përqafon qytetin e mrekullueshëm të Emirateve të Bashkuara Arabe, japin një shije të jetës luksoze dhe të rilindur që ofron ky vend.

Prania e saj në një nga destinacionet më të lakmuara për pushime është një dëshmi e mënyrës së saj të të jetuarit me pasion dhe të shijuarit çdo moment në maksimum.

Ryva përndryshe kohëve të fundit është fokusuar më shumë te fusha e saj e studimit – aktrimi, duke lënë paksa anash angazhimet në muzikë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat