Emily Ratajkowski ndan një fotografi “të egër” të gjoksit të saj në Instagram, teksa tregon që po pret flokët

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski ndan një fotografi “të egër” të gjoksit të saj në Instagram, teksa tregon që po pret flokët

Më: 9 shkurt 2024 Në ora: 17:52
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski e nisi mëngjesin e saj duke ndarë një fotografi me 30.1 milionë ndjekësit e saj të martën.

Vetëm disa ditë pasi ngriti nxehtësinë për një shfaqje në pistën e jashtme në shpatet e St. Moritz, Zvicër, supermodelja, 32 vjeçe, ngarkoi një fotografi me gjoksin e saj të zhveshur në InstaStory.

“Ups” – shkroi ajo fotografinë ‘e rrezikshme’, të realizuar me sa duket menjëherë pasi doli nga dushi, ndërsa pikat e ujit ishin të dukshme në gjoksin e saj, shkruan DailyMail.

Image
Emily Ratajkowski/Instastory

Më parë, ylli i “I Feel Pretty”, e cila shpesh ndan fotografi të saj duke modeluar linjën e saj të rrobave të banjës “Inamorata” në rrjetet sociale, ka thënë se e shqetëson vërtet atë që njerëzit janë aq të ofenduar nga gjoksi.

“Kur shohim gjoksin, nuk mendojmë për bukurinë dhe feminitetin. Ne mendojmë për imazhe vulgare dhe të mbiseksualizuara” – tha ajo për “Allure” në vitin 2017.

Image
Emily Ratajkowski

Postimi i saj vjen nga Ratajkowski duke detajuar rutinën e saj të grimit super ‘të thjeshtë’ gjatë një interviste të fundit me Marie Claire. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat