Rita Ora duket atraktive me flokët e saj kaçurrela, ndërsa shihet me fustan transparent në Londër

Bota e Yjeve

Rita Ora duket atraktive me flokët e saj kaçurrela, ndërsa shihet me fustan transparent në Londër

Më: 10 shkurt 2024 Në ora: 13:45
Rita Ora

Rita Ora tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve me një fustan transparent, teksa u kënaq duke shijuar mbrëmjen e saj në Chiltern Firehouse të premten.

Këngëtarja, 33 vjeçe, ekspozoi fizikun e saj të jashtëzakonshëm teksa veshi një fustan midi te zezë me dantellë, i cili theksonte format e saj trupore.

Fustani shumë i guximshëm i la pak vend imagjinatës, teksa ajo ekspozoi të brendshmet e zeza dhe një rrip të ngjyrës kafe, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Këngëtarja shkëlqeu me stilin e saj, e veshur me një pallto ngjyrë kadife të zezë, të cilën e kombinoi me një çantë të zezë.

Rita i shtoi elegancë dukjes së saj, me një palë çorape të shkëlqyera dhe përfundoi veshjen me këpucë të zeza me taka.

Image
Rita Ora

Këngëtarja, e cila është martuar me regjisorin Taika Waititi, 48 vjeç, së fundmi ka blerë një shtëpi me tre kate në Zelandën e Re.

Rita tashmë mburret për marrjen e një hapi të rëndësishëm në jetën e saj duke blerë këtë shtëpi të re bashkë me bashkëshortin e saj, ndërsa e falënderon 16 milionë ndjekësit e saj në Instagram për mbështetjen e tyre në këngën e saj më të fundit, “Shape Of You”.

Image
Rita Ora

Këngëtarja ka rritur popullaritetin e saj që nga viti 2012 me super hitin “Hot Right Now”, i cili kryesoi klasifikimet e muzikës në Mbretërinë e Bashkuar.

Ndërsa ajo ndoqi pallton me një çantë të zezë dhe këpucë stiletto, Rita theksoi më tej pamjen e saj të bukur me zinxhirë argjendi, duke përfunduar me një shkëlqim të fortë në sytë dhe buzët e saj.

Ajo dukej në humor të mirë teksa qeshte me fotografët në hyrje të klubit ekskluziv dhe hotelit me 5 yje në zemër të Londrës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat