28-vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes, shfaqet vetëm me sytjena metalike

Bota e Yjeve

28-vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes, shfaqet vetëm me sytjena metalike

Më: 11 shkurt 2024 Në ora: 11:54
Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion nuk ka qenë kurrë një nga ato që i shmanget ndarjes së imazheve të saj çuditëse, në platformat e saj të rrjeteve sociale.

Të shtunën, reperja iu rikthye sërish, kur ajo shkoi në faqen e saj në Instagram për të ngacmuar 31.7 milionë fansat dhe ndjekësit e saj me një seri të re imazhesh që e tregonin atë duke shfaqur dekoltenë e saj, me sytjena me guaskë.

Në postim, 28-vjeçarja me origjinë nga San Antonio, Teksas, e cila u rrit në Huston, shfaqi kthesat e saj nga beli e lart me mbishkrimin e thjeshtë: “Duke punuar”, shkruan DailyMail.

Image
Megan Thee Stallion

Ylli i “Savage” u pa duke ndezur një vështrim joshës drejt kamerës teksa shfaqte pasuritë e saj të bollshme, së bashku me thonjtë e saj të gjatë me manikyr.

Megan (e lindur me emrin Megan Jovon Ruth Pete) aksesoi pamjen e saj të zjarrtë me një numër bizhuterish argjendi.

Ajo kishte aksesorë për xhirimin me katër unaza argjendi në njërën dorë, të cilat ishin një ndeshje e përkryer për ‘guackat’ e saj unike me model argjendi, të cilat mbaheshin së bashku me një lidhëse të vogël të kuqe.

Për xhirimet, Megan i kishte stiluar flokët e saj të gjata dhe të drejta, dhe i ktheu nga fytyra deri në vijën e belit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat