Penelope Cruz shfaq elegancë me një fustan të mrekullueshëm me lule, ndërsa merr pjesë në “Annual Goya Film Awards”

Bota e Yjeve

Penelope Cruz shfaq elegancë me një fustan të mrekullueshëm me lule, ndërsa merr pjesë në “Annual Goya Film Awards”

Më: 11 shkurt 2024 Në ora: 16:06
Penelope Cruz

Penelope Cruz shfaqi një figurë magjepsëse në një fustan të mrekullueshëm me lule deri në dysheme, për ceremoninë e 38-të “Annual Goya Film Awards” në Spanjë.

Aktorja spanjolle, 49 vjeçe, pozoi për fotografi në tapetin e kuq për ceremoninë e çmimeve me fustanin e saj tërheqës me një mbulesë rrjetë.

Fustani i Penelopes mburrej me një shpinë të zhytur dhe i tëri ishte stolisur me qindra lule rozë, shkruan DailyMail.

Image
Penelope Cruz

Penelope e plotësoi atë me një palë vathë të bukur argjendi, ndërsa flokët i kishte të shkurta të stilit ‘bob’ duke u përshtatur në mënyrë perfekte fytyrën e saj.

“Goya Film Award”s synon të njohë ata që kontribuojnë në bashkimin e kulturave dhe spektatorëve nga e gjithë bota përmes kinemasë.

Image
Penelope Cruz

Penelope nuk u nominua për asnjë çmim, nga të cilët ishin njëzet e tetë, nga “Aktorja Më e Mirë” deri tek “Filmi Më i Mirë Dokumentar”.

Aktorja së fundmi u shfaq në filmin biografik Ferrari (2023) i cili nuk arriti të kthejë buxhetin e saj në arkë, pavarësisht vlerësimeve të favorshme.

Image
Penelope Cruz
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat