Rita Ora befason fansat me ndryshimin në stilin e ri të flokëve

Bota e Yjeve

Rita Ora befason fansat me ndryshimin në stilin e ri të flokëve

Më: 15 shkurt 2024 Në ora: 19:37
Rita Ora

Rita Ora, këngëtarja shqiptare që ka arritur sukses në tregun ndërkombëtar, ka bërë një hap të guximshëm në eksperimentimin me imazhin e saj.

Artistja e dashur nga publiku ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një ndryshim të ri dhe të freskët në stilin e saj.

Në fotografitë më të fundit të postuara në llogarinë e saj zyrtare, Rita Ora shfaqet me flokë të shkurtra, një ndryshim i cili shënon një transformim në dukjen e saj karakteristike.

Image
Rita Ora

Ky ndryshim i papritur i ka shtuar akoma më shumë shkëlqim imazhit të saj të njohur në skenën muzikore.

Ndryshimi i ri në stilin e flokëve vjen në një kohë kur Rita është duke përgatitur publikun për lansimin e këngës së saj më të re, “Last Uf Us” në bashkëpunim me producentin e njohur Gryffin.

Kjo këngë e re pritet të jetë një shtesë në repertorin e saj tashmë të pasur dhe të adhuruar nga fansat në të gjithë botën.

Pamja e freskët e këngëtares ka marrë komente të shumta pozitive nga ndjekësit e saj, të cilët i kanë lavdëruar guximin dhe ndjesinë e saj për të eksploruar stile të reja.

Rita Ora, e cila është njohur për ndryshimet e shpeshta dhe ndjekjen e trendeve të fundit në modë dhe stil, tregon se nuk ka frikë të eksperimentojë dhe të risjellë veten me një imazh të ri.

Image
Rita Ora
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat