Saweetie duket magjepsëse me një fustan të kuq, ndërsa dilte në Los Angeles

Bota e Yjeve

Saweetie duket magjepsëse me një fustan të kuq, ndërsa dilte në Los Angeles

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 00:13
Saweetie

Saweetie ishte veshur me një fustan të kuq me një të çarë në këmbë, të enjten ndërsa ishte në Los Angeles.

Reperja 30-vjeçare dukej mahnitëse me fustanin e kuq, i cili shfaqte një dekolte të thellë dhe të çarë në pjesën e sipërme të kofshës.

Saweetie e kompletoi veshjen e saj me taka ngjyrë argjendi me majë të hapur dhe gjithashtu mbante një shall ngjyrë vishnje, shkruan DailyMail.

Image
Saweetie

Ajo kishte aksesorë me një palë vathë të varur dhe një gjerdan kryq.

Saweetie theksoi bukurinë e saj natyrale me grim të plotë, duke përfshirë buzëkuq të kuq dhe qerpikë të trashë.

Image
Saweetie

Ajo kishte flokët e saj të errët të mbledhur në një bisht të lartë, ndërsa po dilte për një natë në qytet.

Saweetie së fundmi i dha fund lidhjes së saj me reperin 33-vjeçar YG, sipas një burimi të afërt që tregoi për “The Shade Room”.

Image
Saweetie
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat